Smartney – nowa pożyczka online do 60.000zł. Opis oferty

Na polskim rynku pojawiła się nowa pożyczka pozabankowa, która zarówno pod względem wysokości i długości kredytu, kosztu pożyczki oraz procedury jej uzyskania wygląda całkiem atrakcyjnie. Chodzi o serwis pożyczkowy SMARTNEY. Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje o tej nowej pożyczce ratalnej dostępnej przez internet.

Po pierwsze – jest to pożyczka ratalna. Zakres kwot i okresów kredytowania jest na tyle szeroki, że oferta może zaciekawić zarówno osoby szukające niskiej kwoty pożyczki, jak i tych, których potrzeby są znacznie większe. Pożyczka może bowiem opiewać na kwotę od 1.000 zł do 60.000 zł. Jest to więc bardzo szeroki przedział, w którym praktycznie każdy klient może się zmieścić.

Okres spłaty pożyczki może wynieść od 12 miesięcy do nawet 60 miesięcy. Jest to pożyczka spłacana w miesięcznych ratach, a możliwy okres spłaty do 5 lat pozwala na dostosowanie raty do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta. Należy oczywiście zastrzec, że otrzymanie pożyczki jest – tak jak wszędzie – uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej klienta. Należy więc złożyć wniosek o pożyczkę i oczekiwać na decyzję pożyczkodawcy.


SMARTNEY – ZOBACZ OFERTĘ I ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ ONLINE

Bardzo ciekawa jest także kwestia kosztu pożyczki. W porównaniu z innymi pożyczkami pozabankowymi koszt jest bardzo niski i może być wręcz porównywalny do niektórych kredytów gotówkowych oferowanych przez banki. RRSO reprezentatywnego przykładu pożyczki wynosi bowiem tylko 23,88%, podczas gdy w wielu firmach pozabankowych wartość ta często bywa trzycyfrowa.

Dodatkowo, pożyczkę można otrzymać bardzo szybko i bez wychodzenia z domu. Jest to pożyczka ratalna przez internet, a cała procedura może zmieścić się nawet w 30 minutach. Trzeba mieć oczywiście przy sobie dowód osobisty oraz posiadać własne konto bankowe. Firma wymaga, aby wiek klienta mieścił się w przedziale 25-70 lat. Przelewy pożyczki są wykonywane poprzez system szybkich przelewów Dotpay, dzięki czemu pożyczka może od razu trafić na konto klienta, niezależnie od tego, czy wnioskujemy o pożyczkę w dni powszednie, czy w weekend. Smartney pracuje bowiem przez 7 dni w tygodniu, w tym także w sobotę i niedzielę.

Jak widać, jest to interesująca oferta i z pewnością wzbudzi zainteresowanie osób poszukujących nie tylko szybkiej, ale także atrakcyjnej cenowo pożyczki przez internet.


SMARTNEY – ZOBACZ OFERTĘ I ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ ONLINE