Promocja eKonta w mBanku – teraz do 140 zł premii za założenie konta

Banki wciąż konkurują o klienta i bez ustanku walczą o nowe osoby, które chciałyby trzymać swoje pieniądze na rachunkach i płacić kartą za zakupy. Dlatego nieustannie pojawiają się nowe promocje. Z taką promocją wystartował niedawno także mBank będący jednym z najstarszych internetowych baknów w Polsce. Mimo że ma on wielu klientów i jego baza użytkowników jest jedną z największych w Polsce, nadal stara się on przyciągnąć nowe osoby do siebie.

W aktualnej promocji mBanku każdy, kto jeszcze nie ma tam konta i założy je w trakcie promocji, może uzyskać do 140 zł premii za aktywne korzystanie z konta i karty.

Jak to działa?

Najpierw załóż konto w promocji przez internet
Następnie wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę (uwaga: nie możesz ich anulować do 15 dnia kolejnego miesiąca) W kolejnym miesiącu zasil swoje konto kwotą min. 1 000 zł i ponownie wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę (jak poprzednio, nie możesz ich anulować do 15 dnia kolejnego miesiąca).

Jeśli spełnisz w/w warunki, na twoje konto trafi 140 zł premii. Do promocji można przystąpić do 9.08.2019, a warunki należy spełnić do końca 2019 roku.

Czym charakteryzuje się konto internetowe w mBanku?

eKonto w mBanku to między innymi:
0zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
0zł za przelewy przez internet (przelewy międzybankowe ELIXIR oraz wewnątrz mBanku)
0zł za kartę do rachunku, jeśli wykonasz co najmniej 1 płatność kartą w poprzednim miesiącu
0zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (dla wypłat na min. 100zł)

Konto założysz przez internet za pośrednictwem kuriera albo bez kuriera poprzez przelew weryfikacyjny z twojego konta w innym banku.


Sprawdź szczegóły i załóż promocyjne konto przez internet