Pożyczka przez czat – nowa forma pożyczki online

Na polskim rynku pojawił się nowy sposób udzielania pożyczek przez internet. Jest to pożyczka przez czat Takto Easy, czyli pożyczka ratalna udzielana przez firmę pozabankową Takto Finanse za pośrednictwem czatu. Na stronie firmy pożyczkowej klient może szybko i łatwo złożyć wniosek o pożyczkę podczas rozmowy z konsultantem firmy na czacie, podając swoje dane i szczegóły poszukiwanej pożyczki. Według deklaracji pożyczkodawcy decyzje kredytowa jest podejmowana błyskawicznie, w ciągu nawet 3 minut, a pieniądze mogą znaleźć się na koncie wnioskodawcy w ciągu 15 minut od pozytywnej decyzji.

Jest to ciekawa koncepcja, która łączy w sobie łatwość i dostępność pożyczki oferowanej przez internet i bez wychodzenia z domu z bespośrednim kontaktem między firmą a klientem polegającym na swobodnej rozmowie przez internetowy czat. Taka rozmowa jest wygodna dla obu stron i znacznie przyspiesza procedurę pożyczkową, dając jednocześnie klientowi komfortowe poczucie, że składa wniosek i nie do bezosobowego pożyczkodawcy, ale do realnego człowieka, który prowadzi z nim rozmowę po drugiej stronie internetowego łącza.

TAKTO FINANSE oferuje pożyczki online na raty w kwocie do 25.000 zł na okres nawet do 48 miesięcy. Chwilówka przez czat jest udzielana łatwo i szybko, a jednocześnie można ją otrzymać w wysokiej kwocie i rozłożyć na niskie raty. RRSO reprezentatywnego przykładu pożyczki wynosi 119,20%.


Pożyczka przez czat TAKTO EASY
ZOBACZ SZCZEGÓŁY I WNIOSKUJ O POŻYCZKĘ