Od 4.07.2019 nowe oprocentowanie Lokaty na nowe środki Getin Banku

Getin Bank od dłuższego czasu jest bankiem oferującym wysokie oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych. Od 4 lipca rozpoczyna się już 10. edycja oferty „Lokata na nowe środki” w GETIN BANKU. Poniżej przedstawiamy podstawowe parametry i warunki tej oferty.

Przede wszystkim oferta jest skierowana do tych klientów (nowych lub istniejących), którzy wpłacą na lokatę nowe środki, czyli pieniądze stanowiące nadwyżkę nad ich dotychczasowym saldem w banku (o ile mają już lokatę lub konto, jeśli są to nowi klienci to każda wpłata będzie traktowana jako nowe środki).

Jeśli chodzi warunki i termin lokaty, może ona objąć termin 3, 6 lub 12 miesięcy. Maksymalna wartość jednej lokaty wynosi 100.000 zł. Jedna osoba może maksymalnie założyć 3 lokaty w ramach oferty „Na nowe środki”, tak więc maksymalnie można ulokować w ten sposób 300.000 zł z podziałem na 3 lokaty.

Obecna edycja będzie trwać od 4.07.2019 do 31.07.2019 roku.

Oprocentowanie lokat jest następujące:
1/ Lokata na 3 miesiące – oprocentowanie 2,1% w skali roku,
2/ Lokata na 6 miesięcy – oprocentowanie 2,1% w skali roku,
3/ Lokata na 12 miesięcy – oprocentowanie 2,0% w skali roku.

Lokatę można łatwo i szybko założyć przez internet bez wychodzenia z domu, wpłatę środków na lokatę można dokonać z własnego konta w innym banku lub (jeśli klient posiada już konto w Getin Banku) z własnego konta w Getin Banku. Dla klientów zewnętrznych nie jest wymagane zakładanie konta osobistego w Getin Banku przy zakładaniu lokaty.


KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ LOKATĘ NA NOWE ŚRODKI PRZEZ INTERNET