Kredyty gotówkowe – promocje banków na czerwiec 2019

Jeśli chcemy wziąć kredyt gotówkowy, warto poszukać banku, który aktualnie prowadzi promocję tego produktu. Wtedy mamy szanse na uzyskanie szczególnie korzystnych warunków. W czerwcu 2019 warto zwrócić uwagę na dwie szczególnie ciekawe oferty bankowych pożyczek gotówkowych charakteryzujące się bardzo niskim kosztem oraz szybką internetową procedurą ich uzyskania. Chodzi konkretnie o kredyty gotówkowe w bankach BNP Paribas oraz PKO BP.

BANK BNP PARIBAS: RRSO 2,88%

Oferta pożyczki gotówkowej w BNP Paribas to przede wszystkim bardzo niska rata, dzięki której RRSO wynosi tylko 2,88%. Kwota pożyczki może wynieść od 1.000 zł do 4.000 zł, a okres spłaty wynosi do 24 miesięcy. Wstępną decyzję kredytową klient otrzyma przez internet, zazwyczaj jeszcze tego samego dnia, w którym złożył wniosek internetowy.


BNP Paribas – promocyjna pożyczka gotówkowa 2,88%
ZOBACZ SZCZEGÓŁY I WNIOSKUJ O POŻYCZKĘ

PKO BP: RRSO 5,11%

Druga interesująca czerwcowa oferta to Mini Ratka Online w PKO Banku Polskim. RRSO tego kredytu wynosi tylko 5,11%. Kwota pożyczki może wynosić od 1.000 zł do nawet 200.000 zł, a kredyt może być spłacany w miesięcznych ratach przez okres od 3 do 12 miesięcy. Pożyczkę można otrzymać całkowicie przez internet bez wychodzenia z domu i bez konieczności wizyty w oddziale banku.


PKO Bank Polski – promocyjny kredyt gotówkowy 5,11%
ZOBACZ SZCZEGÓŁY I WNIOSKUJ O POŻYCZKĘ

Chcesz zobaczyć więcej ofert zarówno bankowych jak i pozabankowych gotówkowych kredytów i pożyczek długoterminowych? Wejdź na stronę KredytDlugoterminowy.pl