Gdzie łatwo dostać kredyt online na sporą kwotę?

Banki i firmy pożyczkowe różnią się nie tylko kosztami i rodzajami pożyczek, ale także polityką kredytową. Są takie, które oferują dobre warunki, ale restrykcyjnie oceniają klientów, są też inne, które są bardziej liberalne i akceptują więcej wniosków, ale z kolei związane z tym ryzyko przekłada się na wyższe koszty pożyczki. Powstaje pytanie: gdzie łatwo można dostać kredyt online w taki sposób, aby nie był przesadnie drogi, a jednocześnie żebyśmy nie musieli tracić czasu na wypełnianie wniosków i rejestrowanie się w wielu serwisach pożyczkowych tylko po to, by na końcu otrzymać odmowę udzielenia kredytu. No i oczywiście dobrze byłoby, aby taka pożyczka była dostępna nie tylko w niskich kwotach, ale także na większą sumę, np. 10, 15, 20 tysięcy złotych albo nawet więcej.
Gdy mówimy o chwilówkach na krótki okres, można wskazać kilka serwisów pożyczkowych, które chętnie udzielą nam pożyczki na kilka tysięcy złotych, często nawet będzie to pierwsza pożyczka za darmo, ale taki kredyt dostaniemy tylko na 30 dni albo niewiele dłużej. Wśród takich firm wyróżnia się m.in. SZYBKA GOTÓWKA, która ma dość wysoki procent akceptowanych wniosków o pożyczkę i na pewno warto tam skierować się w pierwszej kolejności, jeśli potrzebujecie kilku tysięcy złotych na krótki okres.

Łatwo dostępny kredyt online na wysoką kwotę

Jeśli jednak potrzebujesz kredytu na wyższą kwotę, miejscem do którego warto się udać jest nowy serwis pożyczek ratalnych przez intet SMARTNEY.PL, w którym możesz wnioskować o pożyczkę w kwocie od 1.000 zł do aż 60.000 zł oraz możesz rozłożyć jej spłatę na okres od 12 do 60 miesięcy. Co ważne, pożyczka jest dostępna całodobowo (24h na dobę), ocena wniosków jest automatyczna, więc decyzję otrzymasz w kilka minut, a według naszych statystyk firmę tę cechuje wysoka akceptowalność wniosków o pożyczkę, zwłaszcza jeśli mówimy o pożyczkach na wysokie kwoty rzędu 10-20 tysięcy złotych. Tak więc jeśli potrzebujesz dużej pożyczki, np. na kilkanaście tysięcy albo nawet więcej, pomyśl o złożeniu wniosku o pożyczkę w tej firmie, gdyż dotychczasowe doświadczenie wskazuje, że tam szczególnie łatwo jest dostać kredyt przez internet szybko i bez formalności, a polityka oceny zdolności kredytowej jest dość przyjazna klientom.


SMARTNEY – ZOBACZ OFERTĘ I ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ ONLINE